Winkel info

E-Mail

✕  Sluit e-mail formulier

Onze bekroonde service beantwoordt uw e-mail aanvraag op weekdagen binnen een korte tijd.


Dank u voor uw bericht.
Wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden. Onze diensttijden: Weekdagen van 8:00 tot 17:00.

Er is een fout opgetreden.

(*) Verplichte velden.
Onze e-mail: support@floracura.com
Gelieve kennis te nemen van ons privacybeleid.

Live-Chat

✕  Sluit boodschapper
  • Direct chat openen

Unsere Direktservice Zeit ist werktags von 8:00 Uhr bis 17:00 Uhr. Senden Sie uns jetzt eine Nachricht (oder E-Mail) - wir antworten garantiert am nächsten Werktag.

Gelieve kennis te nemen van ons privacybeleid.

Zak 10 Standard Seal 85 mm Le Parfait® Super
Zak 10 Standard Seal 85 mm Le Parfait® Super

Zak 10 Standard Seal 85 mm Le Parfait® Super

€ 3,29

incl. BTW. excl. Verzendkosten

Selecteerbare verpakking
  • 1013354
  • 0,10 kg
  • 4255673826778
Le Parfait rubberen ringen 85 mm oranje (verpakking met 10 stuks) Verzending: Wij... meer

Le Parfait rubberen ringen 85 mm oranje (verpakking met 10 stuks)

  • Verzending: Wij verpakken 99% plasticvrij gewatteerd. De levertijd geldt voor normale hoeveelheden in de winkel.
  • B2B: Prijzen kunt u hier opvragen. Verzending op pallets is mogelijk.

    Beschrijving

    De feloranje rubberen ringen van Le Parfait staan al tientallen jaren garant voor kwaliteit en veiligheid bij het inmaken. Ze zijn vaatwasmachine-, oven- en magnetronbestendig en zijn moeiteloos bestand tegen temperaturen van -30 °C tot +120 °C. Ze zijn gemaakt van 100% natuurlijk rubber en combineren traditioneel vakmanschap met moderne functionaliteit. Ze zorgen voor een perfecte afsluiting van de iconische Le Parfait Super-glazen. Geschikt voor alle Le Parfait “Super & Terrine” beugelflessen met een opening van 85 mm.

    Reiniging en gebruik

    • Geen schuurmiddelen, geen agressieve reinigingsmiddelen: deze tasten het oppervlak aan en verkorten de levensduur.

    Details en specificaties

    • Diameter: 85 mm
    • Materiaal: 100 % natuurlijk rubber
    • Kleur: oranje


    Alle gegevens, afbeeldingen en beschrijvingen zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Ze zijn niet bindend. Productwijzigingen voorbehouden. Alle afmetingen zijn onderhevig aan de gebruikelijke productietoleranties van ± 5%.

Laatst bekeken
34.1
WECK-cilinderglas 1040ml WECK-cilinderglas 1040ml
  vanaf € 2,98   € 4,52
WECK Gummiring RR60 (1 Stück) WECK-ring RR80
  € 0,19  
WECK Gummiringe 10er-Pack RR60 10 x WECK-ring RR60
  € 1,79  
Doktor-Klaus Aqua bidest - Dubbel gedestilleerd water 5 l Doktor-Klaus Aqua bidest - Dubbel gedestilleerd...
Inhoud 5 Liter (€ 2,18   / 1 Liter)
  € 10,89  
WECK-ring RR120 WECK-ring RR120
  vanaf € 0,23  
WECK-ring RR40 WECK-ring RR40
  vanaf € 0,12